NewsyTOP

Soundcore Space A40, Q45 i Sport X10 oficjalnie w Polsce

Telefony i akcesoria - sprawdź na Ceneo.pl

Na wrześniowych targach IFA 2022 w Berlinie marka Soundcore zaprezentowała trzy nowe modele słuchawek. Teraz firma wprowadza je na polski rynek. Mowa o modelach Space A40 i Space Q45 oraz Sport X10, które są reprezentantami nowych serii, dołączających do modeli z serii Liberty i Life. Poznajmy je nieco bliżej.

Soundcore Sport X10

Sport X10 to słuchawki dedykowane osobom aktywnym, wszystko to za sprawą konstrukcji ze specjalnymi zaczepami na uszy. Jak na sportowy model przystało, nie zabrakło pełnej wodoodporności IPX7 oraz dobrego czasu pracy na baterii – do 8 godzin na jednym ładowaniu i do 32 godzin z etui. Na pokładzie nie mogło zabraknąć też hybrydowej aktywnej redukcji hałasów. Sport X10 mają oferować też świetny dźwięk, z mocnym basem, przy pomocy technologii którą nazwano BassUp.

Soundcore Space A40

Space A40 to propozycja przygotowana dla wszystkich użytkowników, które wyróżniają się przede wszystkim kompaktowymi wymiarami – według Soundcore, to jak dotąd najmniejsze słuchawki marki. Ponadto przynajmniej na papierze nie odstają znacząco od wyższych modeli. Mimo niewielkich wymiarów mają oferować do 10 godzin działania, a z etui nawet 50 godzin. Nie zabrakło adaptacyjnego ANC, transparencji, kodeku LDAC i łączności multipoint.

Soundcore Space Q45

Na deser zostały Space Q45 – dla odmiany są to słuchawki nauszne. Soundcore ma już w swojej ofercie udane modele tego typu, a Q45 mogą być kolejnymi takimi. Producent twierdzi, że aktywna redukcja hałasów w tym modelu została poprawiona nawet o 98%. W kwestii dźwięku, Q45 także zapowiadają się pysznie. Dźwięk generowany jest przez 40-milimetrowe przetworniki wykonane z metalu i ceramiki. Nie brak też kodeku LDAC i certyfikatu Hi-Res Audio Wireless. Bateria ma wystarczać na nawet 50 godzin działania z ANC, a bez niego aż do 65 godzin. Przyznaję, że te dane brzmią niesamowicie dobrze.

Ceny, dostępność

Model Sport X10 dostępny jest w sklepach już teraz w cenie 499 złotych. Na dostępność Space A40 i Space Q45 musimy jeszcze chwilkę poczekać. Te z kolei będziemy mogli kupić w oficjalnej polskiej dystrybucji na kolejno za 499 złotych i 749 złotych. Ceny te wydają się adekwatne i sensowne w stosunku do możliwości. Z chęcią sprawdzę wszystkie trzy modele, w szczególności te z serii Space.

Źródło: materiały prasowe Soundcore

Jakub Kordasiński Administrator
Geek, miłośnik wszelkich nowinek technologicznych i fan dobrego audio.
follow me
×
Jakub Kordasiński Administrator
Geek, miłośnik wszelkich nowinek technologicznych i fan dobrego audio.
Latest Posts

Comment here