TOPZestawienia

Najlepsze tanie słuchawki true wireless

Telefony i akcesoria - sprawdź na Ceneo.pl

Słuchawki true wireless, zwane też prawdziwie bezprzewodowymi stają się coraz bardziej popularne. Z biegiem czasu na rynku pojawia się więcej ciekawych modeli, także tych nieco tańszych, skierowanych do użytkowników którzy nie chcą wydawać kroci na słuchawki. Dokonałem zestawienia najlepszych modeli, których cena mieści się w granicach 300 złotych. Jak nie trudno się domyślić, jest w czym wybierać.

Xiaomi AirDots

To chyba najpopularniejszy tani model na naszym rynku. Występują one w dwóch odmianach – jako Xiaomi AirDots, oraz jako Redmi AirDots. Obie wersje różnią się przede wszystkim sposobem obsługi – Redmi posiadają przyciski, Xiaomi panele dotykowe. Mogą one pracować do 4 godzin na jednym naładowaniu, a łącznie ten czas wynosi 12 godzin. Ich cena waha się w zależności od sklepu i wynosi około 90 złotych.

fot. Xiaomi

Xiaomi AirDots Pro

Na polskim rynku sprzedawane jako Mi True Wireless Earphones. Ulepszona i droższa wersja wyżej wspominanego modelu. Cechują się trochę inną konstrukcją, przypominającą nieco Applowe AirPodsy, choć wciąż są to słuchawki dokanałowe. Na frontach znalazły się panele dotykowe. AirDots Pro są w stanie działać łącznie do 10 godzin, z czego około 3 godziny na pojedynczym naładowaniu. Cena tego modelu wynosi 299 złotych, choć w promocjach bywają za 209 złotych.

Pamu Slide Mini

W chwili obecnej to jeden z najpopularniejszych i najlepiej ocenianych modeli słuchawek true wireless w tej cenie. Producent, firma Padmate określa ten model jako “AirPods killer”. Charakteryzują się one kompaktowymi wymiarami, wodoodpornością IPX6 i Bluetooth 5.0 z aptX. Pełna recenzja tego modelu pojawi się na blogu już niedługo. Cena: 55 dolarów, co daje około 230 złotych.

fot. Padmate

Tronsmart Spunky Beat

To kolejny wysoko oceniany, budżetowy model prawdziwie bezprzewodowy. Słuchawki te wyróżniają kompaktowe rozmiary zarówno etui ładującego, jak i samych wkładek dousznych, oraz Bluetooth 5.0 z kodekiem aptX. Spunky Beat posiadają złącze USB typu C, ale możemy je ładować także krótkim kablem USB, który został ukryty od spodu etui. Producent deklaruje, że są one w stanie działać do 24 godzin, z czego 7 na pojedynczym naładowaniu w etui. Model ten w zależności od sklepu kosztuje około 150 złotych.

fot. Tronsmart

Haylou GT1 Pro

Słuchawki mają kompaktowe rozmiary i stosunkowo długi czas pracy na baterii wynoszący do 26 godzin wraz ze stacją ładującą. Do sterowania odtwarzaniem służą panele dotykowe ulokowane na frontach pchełek. Wspomnę tylko, że model ten jest oznaczany też jako Xiaomi Haylou GT1 Pro, z uwagi na powiązania marki Haylou z Xiaomi. Cena w zależności od sklepu wynosi około 100 złotych.

fot. Haylou

Oczywiście słuchawek prawdziwie bezprzewodowych w tej cenie jest na rynku więcej. Te wymienione w powyższym zestawieniu są moim subiektywnym wyborem na podstawie opinii użytkowników. Obecnie na rynku każdy znajdzie coś dla siebie. Niedługo pojawi się także zestawienie “najlepszych z najlepszych”, czyli flagowych modeli true wireless.

Jakub Kordasiński Administrator
Geek, miłośnik wszelkich nowinek technologicznych i fan dobrego audio.
follow me
×
Jakub Kordasiński Administrator
Geek, miłośnik wszelkich nowinek technologicznych i fan dobrego audio.
Latest Posts

Comment here