Blogowo

Oficjalna lista urządzeń Samsunga, które dostaną aktualizację do 4.4 KitKat

Telefony i akcesoria - sprawdź na Ceneo.pl

Chyba jeden z najważniejszych tematów. Połowa pytań jakie dostaje Rzecznik Samsunga podczas środowych spotkań dotyczą aktualizacji.

Wszystkich interesuje jedno. Czy ich urządzenie dostanie Androida KitKat. Na wstępie informuje, że jest to lista dla niebrandowanych Samsungów. W skrócie jeśli Wasz telefon był kupiony u operatora, albo od kogoś kto wcześniej wziął go w sieci będziecie musieli czekać dłużej. Żeby nie było wątpliwości. Ważna wiadomość jest taka, że nawet jeśli aktualizacja pojawi się na serwerach koreańskiego producenta musimy ręcznie ją wymusić. Być może system nie powiadomi nas automatycznie. Dlaczego? Nie wiem, ale tak w ten sposób musimy postąpić i o tym mnie poinformowano. Aktualizację tyczą się jednak modeli we wszystkich krajach, to nie jest tylko informacja dla Polski. Przejdźmy do listy. Urządzenia które otrzymają Androida 4.4 KitKat:
Note 3,
S4,
Note II,
S4 Active,
S4 Mini,
Mega 6.3,
Mega 5.8,
Grand,
Express2,
S4 Zoom,
Note 10.1 2014 Edition,
Note 10.1,
Note 8,
Tab3 8,
Tab3 7,
Tab3 10.

Cześć urządzeń będzie miało jeszcze aktualizację pośrednie lub omijając inne wersje wskoczy na 4.4 od razu. Tak jak 4.3 dla Note II. Czy Note 10.1 dostał 4.1.2. Tak samo Grand najpierw 4.2, później 4.4.

Brakuje tutaj niestety S III, a oficjalny powód to mała ilość ramu. Szkoda ze tak się stało, ale myślę, że powyższa lista jest całkiem pokaźna. Postaram się oczywiście na bieżąco dowiadywać o inne ciekawostki, które Samsung może zdradzić.

Edit: Odnośnie S III. Oficjalnie nie dostanie aktualizacja wersja z 1 GB Ram. Jeśli macie inne z LTE i 2 GB Ram to nie mam informacji na temat takowej aktualizacji do 4.4.

YouTube

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/robert/domains/robertnawrowski.com/public_html/wp-content/plugins/ultimate-author-box/inc/frontend/uap-shortcode.php on line 119
style=”display:none;”>
Robert Nawrowski AdministratorKeymaster
Hej, jestem Robert. Od kilkunastu lat interesuję się technologią, która intensywnie testuję i nagrywam na YouTube. Jeśli masz jakieś pytania albo chcesz żebym coś przetestował to daj znać 🙂
×
Robert Nawrowski AdministratorKeymaster
Hej, jestem Robert. Od kilkunastu lat interesuję się technologią, która intensywnie testuję i nagrywam na YouTube. Jeśli masz jakieś pytania albo chcesz żebym coś przetestował to daj znać 🙂

Comment here