Dobrze wiecie, że jeżeli coś jest do wszystkiego to tak naprawdę jest do niczego. Tyczy się to telefonów oraz nas wszystkich. To jest główny powód dlaczego skupiam się na Samsungu i jego urządzeniach. Nie jestem w stanie, aż tak zagłębić się w rozwiązania innych producentów. Ale ten wpis ma być zupełnie o czymś innym.
Dokładniej rzecz biorąc o kimś innym. Osoby, które pamiętają początki mojego kanału wiedzą jak to wyglądało. Pomijam już kiepską jakość filmów pseudo HD z brakiem ostrzenia ale cała graficzna strona kanału również leżała. Tak serio to jedna osoba jest odpowiedzialna za miniaturki, tła, intra, i cały wystrój tego bloga. Jak zauważyliście pojawiają się również nowe miniaturki w filmach tematycznych, te z serii Q&A, VloG i Live zostają bez zmian. Julię, bo to ona jest sprawczynią tego wszystkiego poznałem na Twitterze i to ona zaproponowała pomoc. Postanowiłem napisać o tym jak to u mnie wygląda, bo wiele osób może zajmuje się również prowadzeniem blogów, kanałów YouTube czy innych tego typu mediów, a podobnie jak ja nie mają talentu i zmysłu graficznego.


Z jednej strony wygląda to dużo lepiej niż wcześniej, a z drugiej cieszę się, że ktoś odciąża mnie z graficznych kombinacji. W każdym razie z wielką radością i pełnym szacunkiem polecam na Twitterze kliknąć na Julię (@JullietteKai ). Z pewnością w wolnej chwili pomoże wam ogarnąć blogowe, a przede wszystkim graficzne sprawy. Ze swojej strony jeszcze raz dziękuję.
style=”display:none;”>





Comment here