BlogowoRecenzje

Wszystko o Samsungu Galaxy Note 3 – zbiór najważniejszych informacji

Telefony i akcesoria - sprawdź na Ceneo.pl

Najnowszy telefon od Samsunga jest już chyba na tyle popularny, że zdążyliście na jego temat przeczytać nie jedną recenzję, opinię czy test. Wszak na swoim kanale umieściłem bardzo dużo filmów związanych z tym modelem to są takie, które podczas wyboru smartfona są chyba kluczowe. 

Na pierwszy rzut oka idzie oczywiście unboxing. Dowiecie się co znajduje się w pudełku i jak powinien być poprawnie telefon zapakowany. Wszystkie telefony z PL dystrybucji powinny zawierać te same akcesoria oraz emblematy na pudełku. Uważajcie, bo podróbek nie brakuje, szczególnie na aukcjach internetowych.

Drugim materiałem jaki szczególnie wam polecam nie tylko u siebie ale generalnie na YouTube to pierwsze wrażenia. Te filmy na ogół są kwintesencją tego co dobre i najlepsze. Zachwyty i adoracja bez poznania wad telefonu. Dobre dla osób, które chcą ale ciągle się wahają i potrzebują szybkiej i skutecznej motywacji.

Kolejna rzecz na jaką warto zwrócić uwagę to oczywiście wszelkiej maści i jakości recenzje. Warto wybrać te w postaci wideo jak i pisane. Należy zwrócić szczególną uwagę na komentarze. W jednym i w drugim przypadku są tam oczywiście zbędne wypowiedzi ale część pokrywających się ma rację bytu i trzeba je uwzględnić w swojej decyzji.

Zapraszam również serdecznie do recenzji pisemnej na portalu tablety.pl. Znajdziecie również tutaj wideorecenzję. Na sam koniec możecie zerknąć na wrażenia po 1.5 miesiąca użytkowania.
https://www.youtube.com/watch?v=8LgVtBHj4U0
W najbliższych dniach planuję zrobić FAQ zawierające najważniejsze pytania i odpowiedzi związane z Samsungiem Galaxy Note 3. Chętnie odpowiem na wasze wszystkie wątpliwości.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/robert/domains/robertnawrowski.com/public_html/wp-content/plugins/ultimate-author-box/inc/frontend/uap-shortcode.php on line 119
style=”display:none;”>
Robert Nawrowski AdministratorKeymaster
Hej, jestem Robert. Od kilkunastu lat interesuję się technologią, która intensywnie testuję i nagrywam na YouTube. Jeśli masz jakieś pytania albo chcesz żebym coś przetestował to daj znać 🙂
×
Robert Nawrowski AdministratorKeymaster
Hej, jestem Robert. Od kilkunastu lat interesuję się technologią, która intensywnie testuję i nagrywam na YouTube. Jeśli masz jakieś pytania albo chcesz żebym coś przetestował to daj znać 🙂

Comment here