Newsy

Motorola Edge+ na kolejnych renderach

Telefony i akcesoria - sprawdź na Ceneo.pl

Już jakiś czas temu pokazywaliśmy wam pierwsze rendery Motoroli Edge+, czyli najnowszego flagowca Moto. Teraz, niezawodny Evan Blass zdradził za pośrednictwem swojego Twittera kolejne, tym razem już (prawdopodobnie) oficjalne prasowe rendery. 

 

Motorola Edge+
fot. twitter.com/evleaks

Wygląd ukazany na tych renderach pokrywa się z tym, który poznaliśmy wcześniej. Wciąż mamy tu do czynienia z mocno zakrzywionym wyświetlaczem i niewielkim otworem na aparat znajdującym się po lewej stronie. Przy okazji jednak, dowiedzieliśmy się, że aparat główny ma mieć rozdzielczość 108 Mpix, a nie 48 Mpix tak jak wcześniej podawały przecieki. Obiektywy mają być ułożone poziomo i znajdować się na stosunkowo niewielkiej wyspie.

fot. twitter.com/evleaks

Niemal na pewno wiemy, że Motorola zaimplementuje flagowy procesor od Qualcomm, czyli Snapdragon 865 z modemem X55 5G. Ekran będzie miał przekątną 6,67 cala, rozdzielczość Full HD+ i odświeżanie na poziomie 90 Hz. Od strony oprogramowania, Motorola Edge+ ma pracować pod kontrolą systemu Android 10, choć nie wiemy czy znajdzie się w programie One.

Źródła: Evan Blass, AndroidCentral

Jakub Kordasiński Administrator
Geek, miłośnik wszelkich nowinek technologicznych i fan dobrego audio.
follow me
×
Jakub Kordasiński Administrator
Geek, miłośnik wszelkich nowinek technologicznych i fan dobrego audio.
Latest Posts

Comment here