Newsy

Flagowa Motorola Edge+ 5G na pierwszych renderach

O tym, że Motorola planuje wypuszczenie flagowca mówiono już przeszło miesiąc temu. Teraz jednak, światło dzienne ujrzały pierwsze rendery, wykonane przez @OnLeaks i @PriceBaba, czyli speców w tej dziedzinie. Trzeba przyznać – ten wygląd robi wrażenie!

Zakrzywiony ekran z niewielkim otworem

Nie mogę przejść obojętnie wobec tego, jak wygląda wyświetlacz w Edge+ 5G. Ekran zajmuje niemal cały front urządzenia, jest znacząco zakrzywiony i przypomina tym trochę wodospadowy wyświetlacz w Huawei Mate 30 Pro. Choć w tym wypadku, producent najpewniej zmieści fizyczne przyciski. Jak podają przecieki, Motorola zastosuje matrycę OLED o przekątnej 6,67 cala, rozdzielczości Full HD+ i odświeżaniu na poziomie 90 Hz. Uwagę przykuwa naprawdę niewielki otwór, w którym umieszczono przedni aparat.

Na tyle urządzenia widzimy potrójny aparat, który ma być wyposażony w główny sensor 48 Mpix. Tył jest oczywiście wykonana ze szkła.

Prawdopodobna specyfikacja

W najmocniejszej wersji nie zabraknie najnowszego procesora Snapdragon 865 z obsługą 5G, 8 lub 12 GB pamięci RAM. Tańszy wariant ma być wyposażony w Snapdragona 765G oraz 6 GB RAM. Całość ma być zasilana przez baterię o pojemności 5169 mAh (4660 mAh w tańszym wariancie), a także pracować pod kontrolą Androida 10.

Na tą chwilę nie wiemy, kiedy oficjalnie zobaczymy Motorole Edge+ 5G, ale muszę przyznać, że czekam na nią z zaciekawieniem.

Źródła: PhoneArena, PriceBaba

Geek, miłośnik wszelkich nowinek technologicznych, audiofil.
follow me
×
Geek, miłośnik wszelkich nowinek technologicznych, audiofil.
Latest Posts

Comment here