Skip to content

Testowy soft 4.4.2 dla Samsunga Galaxy S4

_DSC4152222226
Tak się wszyscy zarzekali, tak marudzili, że nie będzie testowych romów Androida KitKat dla Samsungów. Dzisiejszy przeciek jest wielkim świętem dla wszystkich fanów koreańskich telefonów.

W dniu dzisiejszym pojawiła się kolejna ciekawa wiadomość na portalu Sammobile.com. W związku z tym, że nie należę do osób które testują softy nie mogłem się wcześniej na ten temat wypowiedzieć. Wszelkie informacje i zdjęcia zostały udostępnione dzięki Administratorowi Personalnemu “Szewcu72” z forum androidnow.pl. Link to instrukcji jak wgrać soft znajdziecie w odpowiednim dziale forum. Najważniejsza informacja jest taka, że soft ten nie jest 3 plikowy jak ma to miejsce w przypadku testowych romów, a 1 plikowy tak jak oprogramowanie gotowe do dystrybucji. Nie zmienia to faktu, że wersja ta może zawierać jeszcze sporo błędów i instalujecie ją na własną odpowiedzialność. Muszę przyznać, że teraz górna belka wygląda jeszcze lepiej. Typowe dla czystego Androida białe ikony baterii, zasięgu i inne zbliżają trochę TW do Nexusów. Nie pojawiły się niestety żadne nowe aplikacje ani funkcje. Również wygląd samego interfejsu dużo się nie różni. Nie nawiązuje chociażby do tego, który ostatnio wam pokazywałem. Poniżej możecie zobaczyć trochę screenshotów z nowego 4.4.2 dla Samsunga Galaxy S4.

Czekamy na kolejne softy i mam nadzieję, że zobaczymy więcej zmian, szczególnie w wyglądzie interfejsu bo ten póki co bardzo przypomina 4.3. Softy testowe, które wyciekają celowo bądź też nie, to również dobra wiadomość dla Samsunga. Może on bowiem za darmo przetestować system na tysiącach urządzeń i wyłapać w ten sposób większość błędów. Oby więcej takich niespodzianek. Podsumowując, Android 4.4.2 dla Samsunga Galaxy S4 ale również dla Note 3 jest bliżej niż myślimy.

źródło i informacje: androidnow.pl