Skip to content

SGP SPIGEN Crumena dla Samsunga Galaxy S4 po 3 miesiącach użytkowania

Podczas gdy jeden z moich telefonów czyli Samsung Galaxy Note 3 ciągle siedzi we wsuwce od Note II, Samsung Galaxy S4 jest chroniony przez pokrowiec firmy Spigen – Crumena. Producent zapewniał, że wysokiej jakości skóra (jagnięca?) nie będzie się niszczyć ani wycierać. Jak to wygląda w moim przypadku?

Pokrowiec używam od 15 sierpnia 2013 r. 3,5 miesiąca później wizualnie na pierwszy rzut oka wygląda on bardzo dobrze. Jego największe wady to oczywiście to, że niestety pogrubia telefon ale również nie posiada żadnej szybki w miejscu gdzie możemy dotykać ekranu.

Zdarzyło się również parę razy, że górna część pokrowca nienaturalnie wygięła się w kieszeni. Po pewnym czasie jednak wszystko wracało do normy. Niestety ale częste wyjmowanie z kieszeni powoduje delikatne obtarcia, które z biegiem czasu robią się bardziej widoczne.


Tak jak widzicie na froncie dolna lewa część wyciera się i pod spodem widać szary podkład. Z tyłu natomiast prześwituje biały materiał w górnej-lewej części. Musimy brać to pod uwagę kupując pokrowiec ale również w tym przypadku szybko on uległ zniszczeniu. Nie zmienia to faktu, że jestem bardzo zadowolony z tej wsuwki i gdyby miała tylko plastikowy, przezroczysty materiał w miejscu gdzie jest widoczny ekran byłoby świetnie. Może ktoś z was używa tego pokrowca? Może inny? Jakie są wasze doświadczenia? Dajcie znać 🙂