Skip to content

Samsung Galaxy Trend naprawdę jest średni

trend ikonabl
Zdarza się to częściej lub rzadziej, ale nie spodziewałem się że takie niezrozumienie ze strony widzów pojawi się na kanale. Postanowiłem dopowiedzieć to czego nie powiedziałem albo źle przedstawiłem w recenzji Samsunga Galaxy Trend.

W momencie kiedy otrzymałem Samsunga Galaxy Trend do testów nie spodziewałem się, że będzie on tak popularny. Później zrozumiałem, że wszechobecna kampania reklamowa w TV robi swoje i dużo osób kupiło ten model. Już na początku podczas pierwszych wrażeń nie byłem zachwycony. Zdawałem sobie sprawę co potrafi to urządzenie i, że jest to budżetowy Galaxy. Na początku przypomnę dwa filmy jeśli nie oglądaliście, w których rzekomo zjechałem całkowicie tego smartfona.


Prawda jest taka, że pierwsze modele jakie pojawiały się u mnie na kanale były z najwyższej półki. Zdarzało się nie raz, że pewne rzeczy nie działały jak powinny na tych smartfonach i nie miałem oporów żeby o tym powiedzieć. Wyznając zasadę, że wszystkie modele przyrównuje właśnie do topowych (wydaje mnie się, że taki jest właśnie sens) nie mogę się pozytywnie wypowiedzieć o Samsungu Galaxy Trend. Zdając sobie sprawę, że kontakty delikatnie lagują nawet na Samsungu Galaxy S4 czy Note3 co mam powiedzieć o Trend? Działa płynnie? Podobnie jak topowe modele? Wszyscy dobrze wiemy, że jest jakiś problem z Samsungach i nawet kilka rdzeni nie radzi sobie z tym. Przycinki w interfejsie zdarzają się wszędzie. Trend nie jest wyjątkiem, a mam nawet wrażenie że wygląda to znacznie gorzej. Argumenty jakie wysuwają niektórzy o braku funkcji znanych SIII czy S4 są wręcz dziwne. Wiele osób kupuje smartfony z tego powodu, że to Samsung Galaxy. Ilość pytań czy SGS4 Mini posiada funkcje podstawowej wersji S4 liczę w setkach. Wspomniałem o braku wszystkich właściwie rozwiązań koreańskiego producenta ze względu na podatność ludzi na reklamę. Wszechmogący Galaxy Trend? Proszę was. Ten telefon wprowadzi was w świat Androida i Samsunga ale nie da wam wszystkiego tego co topowe modele. Chcę żebyście mieli tego świadomość. Czułbym się winny, gdybym polecał w 100% ten model dlatego namawiam was do odczekania, dołożenia i zakupienia Galaxy Core, który radzi sobie znacznie lepiej. Mam nadzieję, że wszyscy, którzy mają pretensje do mnie o surową ocenę Galaxy Trend zrozumieją, że były to słowa z troską o was,a nie narzekaniem na smartfon inny niż codziennie używam.