Skip to content

Samsung Galaxy S III rdzewieje?

Szczerze powiedziawszy nie wiem jak dokładnie moja narzeczona traktuje swój telefon. Ostatnio informowałem, że jestem dumny z tego jak o niego dba. Najwidoczniej nie byłem do końca czujny.

Ciężko stwierdzić czy to wina samego telefonu czy traktowania go. Możliwe, że S III leżał w kuchni na stole w trakcie gotowania czy pieczenia i blat pod nim nie był do końca suchy. Nie zmienia to jednak faktu, że nie powinno coś takiego stać się nawet po paru godzinach. Z drugiej strony plastik chyba nie rdzewieje prawda? Możliwe, że jest to jakiś nalot który nie wiem jak usunąć. Logo na tylnej klapce nie wygląda za ciekawie. Zresztą sami zobaczcie.

s3rdza_1

s3rdza_2

s3rdza

Jest to pierwszy telefon, z którym coś takiego się stało. Smartfon oczywiście zakupiony w wakacje w 2012 roku i od początku jest ze mną. Teoretycznie posiadam jeszcze gwarancję i zastanawiam się czy nie zgłosić tego do serwisu. Z drugiej jednak strony jest to w pewien sposób uszkodzenie mechaniczne, które nie powstało pewnie samo. Dajcie znać co myślicie. Przyznacie, że wygląda to słabo.