Skip to content

Samsung Galaxy Note 3 biały vs. czarny niby takie same, a jednak inne

Parę dni temu informowałem Was, że niestety nie ma białego Note 3 do testów. Jedyne co mogę Wam zaprezentować to zdjęcia, które podesłał jeden z czytelników.

Kolor to oczywiście kwestia gustu. Jedni lubują się w ciemnych, inni preferują tylko białe. Dobrze wiecie, że mnie osobiście bardziej pasują czarne. Tak samo było z Samsungiem Galaxy S4, Note 3 i Galaxy Gear. W przypadku Samsunga Galaxy S III nie było takiego wyboru na początku więc wybrałem niebieski. Najważniejszą jednak informacją jest to, że nie tylko kolorem się różnią te dwa modele.

Czarna klapka do Samsunga Galaxy Note 3 jest miękka, taka bardziej elastyczna. Delikatnie się mieni, jakby połyskuje przez co też zbiera więcej odcisków palców. Biała natomiast jest bardziej matowa i twarda. Tak samo prezentuje się ta specjalna klapka z okazji olimpiady, którą wcześniej pokazywałem. Miałem okazję widzieć ją na żywo i wygląda bardzo ładnie. Jakie są wasze ulubione kolory? Może wolicie łamać stereotypy i wybieracie inne bardziej odważne kolory. Dajcie znać.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Dawida.