Skip to content

PURO Essential View dla Samsunga GALAXY S4

IMG_20131229_115438
Spigen Crumena do Samsunga Galaxy S4 to bardzo dobry pokrowiec. Ma on swoje wady ale również dużo zalet. Wczoraj jednak chwilę używałem czegoś myślę równie ciekawego.

PURO Essential View bo o nim mowa pełni taką samą funkcję jak Crumena. Chroni telefon z każdej praktycznie strony i daje możliwości korxystania z małego ekranu w telefonie jak S View Cover. Puro jest lepiej wykonany od Crumeny z tego wzgledu, że po 2 miesiącach użytkowania nie ma na nim żadnych śladów zużycia.

image

image

image

Dodatkowo posiada on z tyłu sznurek ułatwiający wyciąganie telefonu z pokrowca. Nigdy nie byłem fanem tego typu rozwiązań z powodu wybierając ej się obudowy przy przesuwaniu. Tu jednak nic takiego nie ma miejsca i wszystko jest nadzwyczaj przemyślane.

image

image

Oczywiście na dole znajdziemy miejsce na mikrofon, a z tyłu na głośnik. Przycisk home jest trochę gorzej wyczuwalny niż w Crumenie, ale i tak odbierać możemy za pomocą przesunięcia palca po ekranie. Najważniejsza rzecz dotyczy jednak ekranu. Puro w miejscu okienka ma faktycznie pleksi, która chroni ekran. Tego najbardziej brakuje w moim pokrowcu. Puro jest grubszy niż oryginalna wsuwka Samsunga, a w porównaniu do Crumeny wypada podobnie. Ciekawa propozycja dla was?