Skip to content

Procedura wypożyczania urządzeń od Samsung Polska oraz kolejny sprzęt to..

Może tak mała zmiana? Zawsze smartfony i smartfony. Tym razem zaplanowałem coś innego. Jak w ogóle wygląda cała procedura? Osoby, które nigdy nic nie wypożyczały muszą mieć świadomość, że najgorsza jest zawsze kolejka.

Pozwolę sobie słowem wstępu wyjaśnić tą kwestię. Od momentu kiedy telefon pojawi się w sprzedaży do momentu kiedy trafi do firmy wypożyczającej te urządzenia mija ok. miesiąca. Niestety ale jest to specjalnie pomyślane, żeby użytkownicy którzy naprawdę chcą telefon, kupili go od razu. Filozofia całkowicie zrozumiała. Widzę to chociażby przy Note 3, który w ubiegłym tygodniu trafił do pierwszych testerów, a ja zakupiłem swoją sztukę 2 miesiące temu. Z drugiej strony jak już telefon/tablet/aparat trafi do testów w pierwszej kolejności są te największe portale i magazyny. W moim przypadku zanim otrzymam sprzęt mija jeszcze kolejne 2-4 tygodni.

Samsung Galaxy Note 8.0 / fot: producenta
Samsung Galaxy Note 8.0 / fot: producenta

Nie oszukujmy się, wszystko zależy od liczby wyświetleń i prestiżu danego wypożyczającego i jego strony WWW czy kanału YouTube. W momencie kiedy ja rozpocząłem kanał YouTube dopiero po kilku miesiącach otrzymałem pierwszy urządzenie od Samsung Polska i to po paru prośbach gdyż pierwsze miesiące są zawsze bardzo ciężkie, a wyświetlenia są w bardzo ograniczonej ilości.

Kolejnym urządzeniem, które powinienem dostać w przyszłym tygodniu (raczej pod koniec) jest Samsung Galaxy Note 8.0. Jestem bardzo ciekaw tego tabletu tym bardziej, że będzie to dobra rozgrzewka przed Note 10.1 2014. Pierwszy tablet na kanale, mam nadzieję, że część osób chętnie zobaczy to urządzenie. Oczywiście porównam go z tabletem, który już posiadam czyli Nexusem 7 I generacji jednak ten pojedynek będzie nierówny. Jaki rozmiar tabletu jest dla was najbardziej odpowiedni? 7, 8 czy 10? Dajcie znać.