Skip to content

Problemy z Samsungiem Galaxy Note 3?

Samsung Galaxy Note 3 ma ostatnio ciężkie czasy. Może jest to kwestia poprzedniej aktualizacji czy błędów , które wcześniej jakoś się nie ujawniały? Może macie podobne objawy?

Ostatnio w tym wpisie informowałem was o problemach z baterią. Nadal nie widzę żadnej poprawy. Jeszcze 2 tygodnie temu było wszystko dobrze. Zauważyłem również, że błąd z aparatem czyli pasami które pojawiają się na podglądzie dotyczy wielu osób. Jest jednak spora grupa użytkowników, którzy w ogóle nie skarżą się na tego typu dolegliwości. Część osób nawet informowała mnie, że owe pasy nie są widoczne tylko na podglądzie ale na wykonanych zdjęciach czy nagraniach również. Pomijając to dzisiaj do pieca dorzucił Marcin.

image
Samsung Galaxy Note 3

Poinformował mnie na Twitterze o swoich problach z Notem. Urządzenie, które ma mniej więcej tak długo jak ja, ma problemy z wysyłaniem SMS, mocno się nagrzewa podczas ładowania, a dzisiaj przestały działać przyciski Home i Power. Możliwe, że jest to efekt jakiejś aplikacji. Sprawę ciągle monitorujemy. Pozostałe dwa wspólne problemy to jądro systemu, które zabija baterię z niewiadomych nam przyczyn oraz to, że w jednym i drugim przypadku Note 3 zepsuł nam karty pamięci microSD. Problemy nie odpuszczają najnowszego dziecka koreańskiego producenta. Miejmy nadzieję, że kolejne aktualizacje to poprawią.

 

Aktualizacja: Winowajcą niedziałających przycisków okazała się aplikacja Multicon Widget. Monitorujemy sprawę z baterią i jądrem systemu. Kart pamięci pewnie już nie przywrócimy do życia. Dajcie znać czy macie podobne lub inne problemy u siebie?