Skip to content

Prezenty w podziękowaniu dla was od Samsunga

Igrzyska za nami. Samsung był partnerem XXII Zimowych Igrzysk Olimpijskich. Chętni na prezenty?

Reprezentanci Polski osiągnęli najlepszy wynik w historii zimowej olimpiady – zdobyli aż cztery złote medale, jeden srebrny i jeden brązowy. Zwycięstwa dały nam 11. miejsce w klasyfikacji medalowej.
Wszyscy razem przeżywaliśmy te emocje, zaciskając kciuki oraz dopingując naszych reprezentantów. Oprócz nas również Samsung wspierał poczynania naszych sportowców, tworząc Samsung GALAXY Team, w którego składzie znaleźli się Katarzyna Bachleda– Curuś i Piotr Żyła. Oficjalny partner XXII Zimowych Igrzysk Olimpijskich Soczi 2014 – Samsung dziękuje wszystkim sportowcom, którzy dostarczali emocje i kibicom, których wiara w sukces pomagała przetrwać trudne chwile i cieszyć się jeszcze bardziej z odniesionych zwycięstw. W związku z powyższym koreański producent postanowił przeznaczyć 10 sympatycznych zestawów dla was w podziękowaniu za wspieranie naszych. Co wchodzi w zestaw?

Szczegóły konkursu w dniu jutrzejszym na YouTube. Zadanie jest bardzo proste ale pozostawię je w tajemnicy, żeby wszyscy mieli równe szanse. Tak więc Stay Tuned.