Skip to content

Prezenty od Samsung na Forum w Maladze w 2014

Jednym z praktycznie nieodłącznych elementów spotkań dla dziennikarzy są skromne gifty. W tym roku przed konferencją dotyczącą AGD (druga część konferencji) hostessy rozdawały prezenty w torbach Samsunga z niebieskim pudełkiem w środku.

Z racji tego, że to mój pierwszy event tego typu nie wiedziałem czego się spodziewać. Zdawałem sobie sprawę, że z pewnością nie będzie to nic bardzo wartościowego, a pewnie jakieś drobne pierdoły. Jak miło się zaskoczyłem w momencie kiedy zamiast notesu czy długopisu zobaczyłem brązowe pudełku po odpakowaniu tego niebieskiego. Samsung Home Appliances – Innovation 2014, to napis który nas wita.

W środku na dwóch poziomach mamy dwie ciekawe rzeczy. Pierwszą z nich jest portfel. Skromny, delikatny i skórzany. Przynajmniej tak wygląda (nie ma nic wspólnego z tylną klapką w Note 3, spokojnie). Ważne, ze logo producenta znajduje się w środku, a z przodu nie ma żadnego napisu czy emblematu informującego nas, że jest to gift od producenta.

W szufladce poniżej znajduje się wizytownik. Tu również, ani na przodzie ani na tyle nie znajdziemy elementów, które mogłyby wskazywać na Samsunga. Jest to bardzo miły gest i z pewnością postaram się zapełnić ten drugi prezent ciekawymi wizytówkami. W końcu pierwsza już jest 🙂

p.s Całą noc uploadowałem film i się nie wgrał,a do 12.00 musimy opuścić pokoje. Film będzie w nocy albo nad ranem jutro.