Skip to content

Porównanie LG G6 vs Samsung Galaxy S8 – Który lepszy? Smartfon roku 2017?

Porównanie LG G6 vs Samsung Galaxy S8 +. Większa wersja (nie zwykły Galaxy S8) bo akurat taką miałem do testów. Natomiast zestawiam oba modele pod kątem wielu aspektów. Obudowa, dodatki, wydajność, aparat, głośnik. Wszystko to co najważniejsze dla Was. 

Poniżej znajdziecie link z oryginalnymi zdjęcia. Kolejno to już porównania zdjęć między sobą. Jeżeli jesteście zainteresowani jak radzi sobie bateria w danym modelu, kluczowe cechy i inne najważniejsze informacje, zapraszam do wideo. Porównanie LG G6 vs Samsung Galaxy S8 nie jest łatwe i przypominam, że są to genialne telefony. Nie zależnie, w który się zaopatrzyliście będziecie z niego zadowoleni. Jeśli natomiast szukacie potencjalnego smartfona roku 2017. Zapraszam 😉 

Oryginały zdjęć

  • Kordal

    Pod względem aparatu obydwa wypadają świetnie aczkolwiek w zdjęciach na których widać np. niebo lepiej wypada S8+ bo kolory są żywsze, bardziej nasycone. Z kolei G6 moim zdaniem wypadł lepiej w zdjęciu np. tego bloku Batorego ale już w tym drugim na którym widać balkony lepiej poradził sobie S8+. Ciężki wybór…myślę, że jeżeli miałbym ocenic w procentach który lepszy to powiedziałbym, że jest 55% : 45% (S8+ : G6)