Skip to content

O tym jak orkan zepsuł moje plany

Większość osób na kanale zdaje sobie sprawę z pewnego cyklu filmów, które się na nim pojawiają. Z reguły w niedzielę publikuję Q&A czyli pytania i odpowiedzi. Są jednak takie weekendy jak ten kiedy wyjeżdżam i staram się przygotować wam kilka filmów wcześniej.

Nie inaczej było tym razem. Postanowiłem na piątek, sobotę i niedzielę przygotować 4 filmy mając na uwadze fakt, że ww. Q&A pojawi się w prawdopodobnie w poniedziałek. Schemat jest bardzo standardowy i w większości przypadków sprawdza się. Popołudniu nagrywam filmy, wieczorem je renderuje, a w nocy wrzucam na YouTube.

image

Niestety tym razem orkan, który panuje nad Europą przechytrzył mnie. Do północy udało mnie się wszystko poprawnie wyrenderować. Zacząłem więc upload filmów. Niestety ale już ok. 1 w nocy pierwszy raz wyłączono u mnie prąd. Tej nocy zdarzało się to jeszcze 5-6 razy. W chwili obecnej filmy wiszą w jakiejś części przesłane na YouTube.

image
Orkan / fot. twojapogoda.pl

Problemem nie był laptop. który na wygaszonym ekranie wytrzymałby 2-3 godziny ale router nie ma już tak dobrze. W związku z tym, że wyjeżdżałem dziś o 6 rano już nie udało mnie się wrzucić wszystkich filmów. Szczerze powiedziawszy na kanale w weekend będzie panowała susza. Tak niestety będziecie musieli wybaczyć mi praktycznie brak filmów w ten weekend. Nie wszystko jesteśmy w stanie przewidzieć. W ramach rekompensaty będę publikował wpisy na blogu, a po weekendzie wrzucę więcej zaplanowanych już wcześniej filmów. Miłego i bezpiecznego weekendu.