Skip to content

Coś nowego dla Was

Pewne pomysły udaje się zrealizować, pewne nie. Jeszcze trochę czasu minie do oficjalnego startu, ale już dziś chcę Wam zaprezentować coś bardzo fajnego.

Zacznę od tego, że to nadal BETA czyli wszystko jest ustawiane i poprawiane na bieżąco. Ciężko to natomiast zrobić bez aktywnych użytkowników. Dlatego już teraz zapraszam Was do rejestrowania się i wykonaniu pierwszego kroku w celu tworzenia społeczności. Nie chcę żebyście na razie informowali swoim znajomym o forum, bo wiem że na początku mogą być jakieś problemy. W wyszczególnionych działach są odpowiednie modele telefonów. W nich tematy “Wasza opinia”. Własnie tam chciałbym żebyście napisali kilka słów o swoim urządzeniu. Dodatkowo pamiętajcie o przeczytaniu regulaminu, który też jeszcze ulegnie zmianie. Osoby, które śledzą bloga mogą jako pierwsze dołączyć do społeczności. Uzupełnijcie swojego profile. Może nick jak na YouTube?

Po co to wszystko? Zauważyłem, że bardzo osób które zadają pytania na YouTube nie czytają pozostałych komentarzy na które systematycznie odpowiadam. Postanowiłem, że dam Wam również możliwość wypowiedzenia się na temat danego urządzenia i żeby to zawsze było widoczne, a nie ginęło na YouTube. Liczę na Wasze wsparcie i czekam na pierwsze wpisy 🙂

Link do forum