Skip to content

Kolejne urządzenia do testów – Telewizory

To jeszcze nic pewnego. Dostałem póki co propozycje. Oczywiście zgodziłem się. Cały myk polega na tym, że w sieci nie ma informacji o użytkowaniu telewizorów, tylko suche testy kontrastu, kolorów i kątów widoczności. Czas to zmienić?

Wyjazd do Malagi był owocny w wiele nowych kontaktów. Nie mogę jeszcze podać nazwiska osoby, która zaproponowała mi testowanie telewizorów, bo nie jest to oficjalne, ale myślę że to dobry krok na przód. Poza testami telewizorów, aplikacji i nowych rozwiązań w nich skupię się na połączeniu telewizor – smartfon. To co najbardziej Was interesuje. Z drugiej strony nie ma za wiele recenzji i opisu funkcji telewizorów, a filmy które nakręciłem o możliwościach multimedialnych TV są bardzo popularne. Ludzie szukają informacji jak wyglądają poszczególne funkcje telewizorów, a nie tylko suche statystyki związane z testami.

20140128_121234

20140128_120630

Tym bardziej się cieszę ze względu na zakrzywione ekrany, ultraHD i kilka innych rozwiązań, które mogą umilić nam życie. Nie zmienia to faktu, że testy telefonów nadal będą się pojawiały. To będą niezależne playlisty na YouTube, które nie będą wpływały na ilość filmów związanych z branżą GSM. Ostatnim aspektem tych testów jest fakt, że Smart HUB czyli całe SmartTV w tym roku powinno się bardzo mocno rozbudować i zmienić rynek aplikacji na TV nie do poznania. Chociaż są to nieoficjalne informacje, o których nie mogę mówić, to oferta Samsunga przebije wszystko co było lub jest dostępne w tym roku. Co myślicie o testowaniu telewizorów? W końcu Samsung jest bardzo popularny w tej gałęzi elektroniki i miło chyba pomóc innym, rozwiązać problemy czy doradzić przy wyborze sprzętu.