Skip to content

Informacje o kanale na Święta

Jeszcze raz chciałbym wam wszystkim złożyć życzenia Świąteczne. Jeśli nie widzieliście filmu z życzeniami to zapraszam do oglądnięcia. Postanowiłem również poinformować was jaki wygląda rozkład jazdy.

Tradycyjnie nie chciałem Was zostawiać bez filmów na weekend ale nie wszystko będzie jak zakładałem. Na czwartek i piątek są przygotowane filmy związane z Note 8.0. Planowałem jeszcze Appmanię na sobotę ale tutaj są jakieś problemy po stronie YouTube, nie może poprawnie przetworzyć filmu. Spróbuję jeszcze dzisiaj w nocy wyrenderować ponownie i przesłać. Jeżeli nie pojawi się Appmania to w sobotę będzie inny film. Tak czy siak są 3 filmy do soboty. W niedzielę nie będzie Q&A z racji tego, że wyjeżdżam i wrócę w niedzielę wieczorem dopiero. Pojawi się ono w poniedziałek. Wspomniane życzenia zamieszczam na dole.

Postaram się wieczorami odpowiadać na pytania z komentarzy jednak nie obiecuję, że będzie się to odbywało płynnie. Jak prezenty? Ktoś dostał smartfon? Tablet? Śmiało się chwalcie. Pozdrawiam