Skip to content

Dodatkowe ubezpieczenie telefonu to jednak dobra sprawa

Jak to jest z tym ubezpieczeniem telefonu od uszkodzeń mechanicznych. Płacisz, ale czy działa? Jeden z widzów odezwał się do mnie właśnie z takim problemem.

Telefon zakupiony w EURO RTV + dodatkowe ubezpieczenie. Sam nigdy tak nie robię. Dlaczego? Staram się dbać o telefony, a kilka stów więcej w przypadku kiedy kupuję smartfona za 3000 zł to już boli. Pamiętajmy, że wysokość tej opłaty zależy od wartości urządzenia. Jeśli kupujemy je w dniu premiery kiedy kosztuje właśnie 3 tysiące to dodatkowa opłata jest wyższa od tej, którą poniesiemy np. dzisiaj. (ok 1600 zł za tel). Nie zmienia to jednak faktu, że każdemu może przytrafić się coś przykrego. Telefon może wypaść nam z ręki albo tak jak w przypadku jednego z widzów, ktoś może nam go wytrącić. Na to niestety nie mamy już wpływu. Historia Darka jest przedstawiona na jego kanale:

 

 

Przykre, że od razu ekran pękł. To najbardziej newralgiczna część smartfona. Żadne GG czy inne hartowane szkło nie pomoże. Odpowiedni kąt natarcia, naprężenie i pajęczyna. Na uwagę zasługuje szybka reakcja serwisu Samsunga. 9 dni na naprawę, czyli wymianę przedniego panelu, wliczając w to wysyłkę w jedną i drugą stronę to dobry wynik. Jestem bardzo ciekaw czy kupujecie dodatkowe ubezpieczenie. Jednocześnie proszę Was o umieszczenie komentarzy czy warto waszym zdaniem zmieniać S4 na S4 mini tak jak autor filmu prosi. Na sam koniec przypominam. U góry w zakładce kontakt macie do mnie maila i wszystkie sprawy pozytywne czy negatywne możecie do mnie zgłaszać ze zdjęciami i linkami do filmów. Jeśli coś wymaga skrytykowania czy pochwały chętnie to nagłośnię.