Skip to content

Desktop Dock – Stacja dokująca dla Note 3 oraz kod zniżkowy

Tak jak obiecywałem, otrzymałem pierwsze akcesorium do Samsunga Galaxy. Stacja dokująca do Note 3 to coś co zawsze chciałem przetestować. Wygląda świetnie, a jak działa?

Póki co bawiłem się tylko chwilę, ale teraz skupimy się na wyglądzie i tym co dla Was będzie istotne, czyli zniżce na zakupy w GalaktykaSamsunga.pl. Sam Dock jest biały i wygląda bardzo estetycznie. Na spodzie znajdziemy materiał gumopodobny, który nie pozwoli urządzeniu na przesuwanie się po stole w nadmierny sposób. Niestety ale stacja dedykowana jest tylko dla Note 3. Ograniczeniem tutaj nie jest wymysł producenta, a złącze microUSB 3.0, które jest większe i inne telefony nie wejdą na nie (jakkolwiek to brzmi). Po umieszczeniu telefony w docku, smartfon automatycznie przełącza się w specjalny tryb, gdzie wyświetlają się najbardziej potrzebne informacje. Poniżej możecie zobaczyć kilka zdjęć jak to faktycznie wygląda.

A teraz najważniejsze. Na wszystkie zakupy jakie robicie w sklepie GalaktykaSamsunga.pl wpisując odpowiedni kod rabatowy podczas finalizacji zamówienia otrzymacie rabat wysokości 5%. Sam sklep posiada ceny znacznie niższe od konkurencji, a dodatkowe kilka złotych z tytułu 5% zawsze się przyda. Kod, na który obejmuje zniżka brzmi: robsoniqe (pisane przez ku). Musicie go wpisać w miejscu jak pokazano poniżej.

Zrzut ekranu (90)

Mam nadzieję, że w ten sposób i Wy powiększycie swoje zasoby akcesoriów do Samsungów Galaxy. Jeśli macie pytanie o urządzenie, które nie jest dostępne dajcie znać bezpośrednio w sklepie, albo tutaj na blogu.