Skip to content

Brak pakietu internetu? Router z drugiego telefonu

Ostatnio skończył mi się pakiet internetu na jednym z telefonów. Konkretnie na tym, którego częściej używam czyli Note 3.

Niestety ale widocznie 2 GB internetu to dla mnie za mało. Fakt jest taki, że nie ograniczam się przy ściąganiu dużych załączników, aktualizowaniu aplikacji czy oglądaniu filmów z YouTube. Do końca cyklu rozliczeniowego zostały 4 dni, a pakiet niestety zmalał do 100 mb i wolę tą rezerwę zostawić na czarną godzinę. Na szczęście w drugim telefonie czyli S4 też mam pakiet tylko duży mniejszy. Tylko 300 mb to przy moim użytkowaniu to na ok 3-4 dni. I tak faktycznie się stało. W momencie kiedy miałem zamiar napisać ten wpis internet jeszcze był dostępny, w chwili obecnej już się skończył. Nie zmienia to jednak faktu, że wykorzystanie telefonu jako router to bardzo wygodne z kilku powodów. S4 leży w torbie i ładuje się cały dzień. Mam pewność, że PQI nie pozwoli mu się rozładować, a Note 3 na WiFi wytrzymuje znacznie dłużej. Takie połączenie wydaje się być idealne, ale? No niestety boli to 300 mb dlatego za tydzień zmieniam drugi abonament na 2 GB internetu i myślę, że wtedy 4 GB w ciągu miesiąca spełni moje oczekiwania.

Niestety, ale moja sieć TMobile nie daje większych pakietów niż 2 GB, a dokupienie kolejnych MB po wykorzystaniu obecnych pakietów jest nieproporcjonalnie drogie. Dajcie znać jak to u Was wygląda. Jakie macie pakiety i na ile Wam to wystarcza. Jestem bardzo ciekaw. Proszę, pochwalcie się.