Skip to content

Blog, miniaturki i zmiany

Dobrze wiecie, że jeżeli coś jest do wszystkiego to tak naprawdę jest do niczego. Tyczy się to telefonów oraz nas wszystkich. To jest główny powód dlaczego skupiam się na Samsungu i jego urządzeniach. Nie jestem w stanie, aż tak zagłębić się w rozwiązania innych producentów. Ale ten wpis ma być zupełnie o czymś innym.

Dokładniej rzecz biorąc o kimś innym. Osoby, które pamiętają początki mojego kanału wiedzą jak to wyglądało. Pomijam już kiepską jakość filmów pseudo HD z brakiem ostrzenia ale cała graficzna strona kanału również leżała. Tak serio to jedna osoba jest odpowiedzialna za miniaturki, tła, intra, i cały wystrój tego bloga. Jak zauważyliście pojawiają się również nowe miniaturki w filmach tematycznych, te z serii Q&A, VloG i Live zostają bez zmian. Julię, bo to ona jest sprawczynią tego wszystkiego poznałem na Twitterze i to ona zaproponowała pomoc. Postanowiłem napisać o tym jak to u mnie wygląda, bo wiele osób może zajmuje się również prowadzeniem blogów, kanałów YouTube czy innych tego typu mediów, a podobnie jak ja nie mają talentu i zmysłu graficznego.

Miniaturka Samsung Galaxy Trend
Miniaturka Samsung Galaxy Trend
Miniaturka Samsung Galaxy S 4 i Note 3
Miniaturka Samsung Galaxy S 4 i Note 3

Z jednej strony wygląda to dużo lepiej niż wcześniej, a z drugiej cieszę się, że ktoś odciąża mnie z graficznych kombinacji. W każdym razie z wielką radością i pełnym szacunkiem polecam na Twitterze kliknąć na Julię (@JullietteKai ). Z pewnością w wolnej chwili pomoże wam ogarnąć blogowe, a przede wszystkim graficzne sprawy. Ze swojej strony jeszcze raz dziękuję.