Skip to content

Bezpieczne ładowanie – nauki nie poszły w las

Osoby, które zastanawiają się gdzie podziewa się Samsung Galaxy S III informuję, że ma się dobrze, a używa go moja narzeczona. Ogólnie rzecz biorąc nie interesuje się ona cała otoczką technologiczną. Rzadko kiedy prosi mnie o pomoc. Pewne rzeczy jednak utkwiły jej w pamięci. Bardzo mnie to cieszy.

Dziewczyny dobrze wiedzą jak to wychodzi jak faceci na siłę chcą coś przeforsować, nauczyć. U mnie jest podobnie większość informacji, które mogłyby ułatwić jej życie ze smartfonem trafiają w ścianę. Jedną rzecz jednak udało mnie się na tyle skutecznie wyperswadować, że dziś rozpiera mnie duma. Na ogół kiedy korzystamy z telefonu staramy się na niego uważać. Dużo jest przypadków kiedy to właśnie smartfon ulega zniszczeniu, przypadkowo pociągając za kabel od ładowarki. Takie podejście rozwiązuje ten problem.

s3_1

Sam zacząłem je stosować od samego początku od kiedy przekonałem się do wsuwek. Zdarzyło się nie raz, że telefon wypadł z szafki nocnej. Nawet nie wiem jak to się stało. Niezmiernie się cieszę, że narzeczona w ten sposób dba o telefon. Mam nadzieję, że u was jest podobnie. Część osób powie, że bumpery gwarantują to 24 godziny na dobę. Owszem, chronią one dobrze ramkę smartfona ale nie jego ekran. Może znacie inne patenty na ochronę telefonu podczas ładowania?