Skip to content

Android dla początkujących

20131221_1618342
Swego czasu na kanale YouTube prowadziłem cykl filmów Android dla początkujących. Cieszyły się one nawet sporą popularnością. Wiele z was pyta o podstawy i czasami ciężko odpowiadać 10 raz na to samo.

Postanowiłem zatem, że przypomnę wam te filmy. Pierwsza część skupiła się na ogólnej budowie systemu Android. Może to śmieszne ale osoby, które pierwszy raz włączą telefon z tym systemem mogą się pogubić. Oczywiście wszytko oparte jest o urządzenia z Samsungiem ale duża część funkcji systemu wygląda podobnie albo analogicznie.

Dużo osób pytało mnie o Google Play. Mimo, że film odnosi się do starej wersji to mimo wszystko schemat wygląda podobnie. Możecie również tam zobaczyć jak dodać kartę prepaid.

Samsung posiada specjalny tryb dla początkujących użytkowników, które gorąco polecam. Jeśli chcecie wprowadzić mniej doświadczonych w elektronicznym świecie rodziców to coś dla nich.

Kolejny film jest poświęcony baterii. O tym już wspominałem, ale mimo wszystko gdyby ktoś nie widział.

Ostatni film jest poświęcony pamięci RAM, o którą również często pytacie. Może chcielibyście zobaczyć kolejne serie z tego cyklu? Jakiej tematyki miałyby one dotyczyć? Dajcie znać.