Skip to content

Android ciągle mnie zaskakuje

1
Tyle lat z tym systemem, kilkanaście miesięcy na YouTube gdzie codziennie odpowiadam na pytania widzów, a czasami mam wrażenie, że to wszystko kropla w morzu wiedzy na temat systemu od Google. Jedno wam powiem, potrafi zaskoczyć jak nic innego.

Ostatnie 2 dni znów ze względu na Sylwestra byłem mniej aktywny. Z racji tego telefon leżał, odpowiadałem na życzenia i korzystałem z niego sporadycznie. Nie zmienia to jednak faktu, że używałem Twittera, przeglądarki Chrome, która ma taki apetyt na baterię. Dziś telefon po tych dwóch dniach rozładował się i postanowiłem sprawdzić jak prezentują się statystyki baterii. Jakie wielkie było moje zaskoczenie, kiedy zobaczyłem to co zaprezentuję wam za chwilę. Jeszcze nigdy nic takiego mnie się nie zdarzyło. Szczerze powiedziawszy, może to jakiś żart noworoczny?

Screenshot_2014-01-01-19-59-42

Screenshot_2014-01-01-19-59-50

Tak kiepskich i biednych statystyk na Samsungu Galaxy Note 3 nie miałem dawno. Pomijam już fakt, że znów jądro systemu zjadło znaczną część baterii ale gdzie te wszystkie aplikacje z których korzystałem? Gdzie wiadomości? Połączenia? Aparat? Wspomniany wcześniej Twitter i Chrome? Czy u was też się pojawia coś takiego? Dajcie koniecznie znać bo może to noworoczny żart ze strony Samsunga.