Skip to content

Akcesoria do Note 3, które powinny być, a ich nie ma

Mija drugi miesiąc odkąd pojawił się Samsung Galaxy Note 3 w sprzedaży. Do większości telefonów producenci wypuszczają akcesoria, które są mniej lub bardziej przydatne. Jedne z tych, które są najbardziej istotne to te, które chronią naszego smartfona od ewentualnych uszkodzeń. Owszem, mimo że z drobnym opóźnieniem pojawił się S View Cover do Note 3. Nie jest to jednak dobra ochrona dla tego telefonu.

Pokrowce typu Flip Cover do których należy również S View Cover nie są niestety bezpiecznym rozwiązaniem. Oczywiście, nie możemy odmówić funkcjonalności temu rozwiązaniu ale złośliwość rzeczy martwych należy brać pod uwagę. Podczas upadku przednia klapka otworzy się i nie ochroni tego co najcenniejsze w naszym telefonie. Od kilku lat jestem zwolennikiem wsuwek. Może i mało komfortowa, bo telefon za każdym razem trzeba wyjmować co nie zależy do najprostszych rzeczy w przypadku Note 3 ale poza górną ramka telefon jest szczelnie chroniony w razie upadku. Oczywiście tylko wtedy kiedy jest w środku pokrowca. Nie biorę pod uwagę innego przypadku. Większość czasu kiedy nie korzystam z telefonu staram się by był wewnątrz pokrowca.
image

W chwili obecnej Samsung nie oferuje oryginalnej wsuwki do Note 3. To już 2 miesiące. Ten żart nie dotyczy tylko naszego kraju ale również najbardziej aktywne rynki czyli USA i Korea nie mają w swojej ofercie tego typu akcesoriów. Póki co korzystam z pokrowca od Note II, który jest trochę za niski i telefon wystaje delikatnie w górnej części.
image
Napisałem do Samsunga i czekam na informacje dlaczego to tak długo trwa. Nie uważacie że to już jest spore opóźnienie? 🙁