Skip to content

Kategoria: Blogowo

Nowowci Samsung na CES2016 – Gear S2, TabPro S i Notebook 9

CES to jedno z takich wydarzen, które powinno sie odwiedzić. Co prawda nie ma tu wielkich premier bo wszyscy najwazniejsi producenci przenieśli sie na IFE, MWC lub inne konferencje tworzone z myślą o danym produkcie. Nie zmienia to jednak faktu, że sporo nowości pojawi się również w tym roku. Zaczynam od Samsunga, z którym poleciałem do Las Vegas.

Continue reading Nowowci Samsung na CES2016 – Gear S2, TabPro S i Notebook 9

Leave a Comment

Pozycjonowanie w YouTube, a filmy które można oglądać wcześniej

Długo nad tym myślałem i chyba wreszcie zmobilizuje się i będę systematycznie publikował materiały na łamach bloga. Dlaczego? Ma to duży związek z YouTube, a właściwie z filmami. Nie każdy wie kiedy publikować film, żeby dotrzeć do jak największego grona odbiorców. Kiedy ludzie siedzą w sieci? Kiedy mają czas na YouTube? Dokładnie to przeanalizowałem i doszedłem do takich właśnie wniosków.

Continue reading Pozycjonowanie w YouTube, a filmy które można oglądać wcześniej

2 komentarze

Samsung Gear S2 – czas start!

Nie zawsze idzie wszystko przewidzieć. Mówię oczywiście o formie dzisiejszej prezentacji Samsung Gear S2. Standardowo pojawiłoby się wideo, konkretnie rozpakowanie. Mając na uwadze fakt, że jestem w Warszawie nie mogę Wam tego w ten sposób pokazać dlatego postanowiłem wrzucić kilka zdjęć i opisać swoje wrażenia po 24 godzinach użytkowania.

Continue reading Samsung Gear S2 – czas start!

Leave a Comment